Wypowiedzi Klientów

(...) Badania rekrutacyjne w pełni spełniły nasze oczekiwania.

NASK Dyżurnet.pl

 

(...) Polecamy firmę "Psychodiagnostyka" jako kompetentnego i solidnego wykonawcę badań psychologicznych kandydatów na pracowników.

Mitsubishi Motors

 

(...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

Babka Medica

 

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Newsletter
Po wpisaniu adresu będziesz powiadamiany o nowościach.
Aktualności
 • 2016-11-07 10:44

  Artykuł "Dobra zasada ograniczonego zaufania" w Newsweek PSYCHOLOGIA

  W nowym numerze Newsweek EXTRA PSYCHOLOGIA (nr 7/2016) został opublikowany artykuł Wojciecha Wyplera pt. "Dobra zasada ograniczonego zaufania" poruszający problem nieuczciwych zachowań w relacji pracownik - pracodawca. Zapraszamy do lektury!

 • 2016-09-16 10:22

  "Anatomia zdrady" w Polsat News 2

  Informacja wydawcy programu "Prawy do lewego, lewy do prawego":

   

  15 września 2016. Afera warszawska zatacza coraz szersze kręgi. O mapie stołecznej reprywatyzacji opowiada Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze". W drugiej części programu o tym, skąd się bierze niewierność i czy da się przed nią obronić. Gościem Witolda Jurasza jest Wojciech Wypler, ekspert psychologii kłamstwa, autor „Anatomii zdrady".

 • 2016-08-23 17:27

  Anatomia zdrady

  14 września to data premiery wydawniczej książki Wojciecha Wyplera pt. "Anatomia zdrady". Książka ukazuje się nakładem MUZA SA.

   

  Fragment opisu wydawcy: „Anatomia zdrady” Wojciecha Wyplera jest książką poruszającą temat zdrady i kłamstwa w związku, zarówno partnerskim, jak i przyjacielskim, czy rodzinie.  To pozycja szczególna, bowiem autor jest psychologiem, specjalistą od psychologii kłamstwa. Szkolił między innymi agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, aby w sposób wiarygodny potrafili przybierać fałszywą tożsamość.

 • 2016-05-04 14:06

  Raport firmy MBC Smart: REKRUTACJA I RYNEK PRACY 2016. Na co warto zwrócić uwagę w tym roku?

  Niniejszy raport ma za zadanie pokazać prognozę sytuacji na rynku pracy w 2016 roku...

 • 2016-04-18 08:39

  Między bezpieczeństwem a wolnością

  W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbędzie się organizowana przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW konferencja pt. Między bezpieczeństwem a wolnością. Profilaktyka społeczna jako zadanie polityk publicznych...

 • 2015-09-02 09:06

  Interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”

  W dniach 24-25 września 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”.

 • 2015-04-08 09:43

  XIX Międzynarodowa Konferencja. Etyka w życiu gospodarczym.

  W dniach 7-8 maja 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego XIX edycja konferencji „Etyka w życiu gospodarczym”.

A A A

Zespół Psychodiagnostyki

 • Zespół - Wojciech Wypler

  dr Wojciech Wypler


  Specjalista ds. ZZL

  tel.: +48 503657456

  e-mail: w.wypler@rekrutacja-selekcja.pl

  gl: www.goldenline.pl/wojciech-wypler

  fb: www.facebook.com/w.wypler

  in: www.linkedin.com/pub/wojciech-wypler

   

   

   

  Psycholog pracy (UKSW), absolwent podyplomowych studiów z zarządzania zasobami ludzkimi dla menedżerów personalnych (ALK) oraz psychologii transportu (UW).

   

  Pracował jako główny specjalista ds. zasobów ludzkich w firmie z branży farmaceutycznej, rekruter i konsultant w firmie doradztwa personalnego a także wykładowca (UW, służby specjalne) i trener szkoleń biznesowych.

  Wykładowca IPSIR UW. Prowadzi warsztaty z rekrutacji pracowników na studiach podyplomowych "Psychologia w biznesie" Instytutu Psychologii PAN.

   

  Psychodiagnostyce zajmuje się kontaktem z Klientami, projektami rekrutacyjnymi oraz przeprowadzaniem badań psychologicznych i wywiadów z kandydatami a także szkoleniami z rekrutowania pracowników i wykrywania kłamstwa.


 • Zespół - Renata Korzeń

  dr Renata Korzeń


  Specjalista ds. ZZL

  tel.: +48 501806109

  e-mail: r.korzen@rekrutacja-selekcja.pl

  gl: www.goldenline.pl/renata-korzen

  fb: www.facebook.com/renata.korzen.1

  in: www.linkedin.com/pub/renata-korzen

   

   

   

  Psycholog pracy, psycholog społeczny, konsultant personalny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym podczas realizacji projektów rekrutacyjnych dla Klientów z branż: IT, handlowej, zaawansowanych technologii, doradczej, reklamy. W swojej pracy posługuje się metodą direct & executive search wspartą narzędziami psychometrycznymi.

   

  Wykładowca, współpracujący z uczelniami wyższymi (UKSW, WSFiZ).

   

  Normalizator wielu narzędzi, mających wspierać specjalistów działów HR m.in. Testu Temperamentu FCZ-KT, Testu Przymiotników ACL, Profilu Kompetencji Społecznych PROKOS. Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

   

  Psychodiagnostyce zajmuje się projektami rekrutacyjnymi, projektowaniem i organizacją sesji AC/DC (Assessment / Development Centre) a także prowadzeniem warsztatów z rozwoju osobistego i szkoleń z umiejętności interpersonalnych.