Wypowiedzi Klientów

(...) Badania rekrutacyjne w pełni spełniły nasze oczekiwania.

NASK Dyżurnet.pl

 

(...) Polecamy firmę "Psychodiagnostyka" jako kompetentnego i solidnego wykonawcę badań psychologicznych kandydatów na pracowników.

Mitsubishi Motors

 

(...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

Babka Medica

 

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Newsletter
Po wpisaniu adresu będziesz powiadamiany o nowościach.
Aktualności
 • 2016-11-07 10:44

  Artykuł "Dobra zasada ograniczonego zaufania" w Newsweek PSYCHOLOGIA

  W nowym numerze Newsweek EXTRA PSYCHOLOGIA (nr 7/2016) został opublikowany artykuł Wojciecha Wyplera pt. "Dobra zasada ograniczonego zaufania" poruszający problem nieuczciwych zachowań w relacji pracownik - pracodawca. Zapraszamy do lektury!

 • 2016-09-16 10:22

  "Anatomia zdrady" w Polsat News 2

  Informacja wydawcy programu "Prawy do lewego, lewy do prawego":

   

  15 września 2016. Afera warszawska zatacza coraz szersze kręgi. O mapie stołecznej reprywatyzacji opowiada Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze". W drugiej części programu o tym, skąd się bierze niewierność i czy da się przed nią obronić. Gościem Witolda Jurasza jest Wojciech Wypler, ekspert psychologii kłamstwa, autor „Anatomii zdrady".

 • 2016-08-23 17:27

  Anatomia zdrady

  14 września to data premiery wydawniczej książki Wojciecha Wyplera pt. "Anatomia zdrady". Książka ukazuje się nakładem MUZA SA.

   

  Fragment opisu wydawcy: „Anatomia zdrady” Wojciecha Wyplera jest książką poruszającą temat zdrady i kłamstwa w związku, zarówno partnerskim, jak i przyjacielskim, czy rodzinie.  To pozycja szczególna, bowiem autor jest psychologiem, specjalistą od psychologii kłamstwa. Szkolił między innymi agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, aby w sposób wiarygodny potrafili przybierać fałszywą tożsamość.

 • 2016-05-04 14:06

  Raport firmy MBC Smart: REKRUTACJA I RYNEK PRACY 2016. Na co warto zwrócić uwagę w tym roku?

  Niniejszy raport ma za zadanie pokazać prognozę sytuacji na rynku pracy w 2016 roku...

 • 2016-04-18 08:39

  Między bezpieczeństwem a wolnością

  W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbędzie się organizowana przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW konferencja pt. Między bezpieczeństwem a wolnością. Profilaktyka społeczna jako zadanie polityk publicznych...

 • 2015-09-02 09:06

  Interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”

  W dniach 24-25 września 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”.

 • 2015-04-08 09:43

  XIX Międzynarodowa Konferencja. Etyka w życiu gospodarczym.

  W dniach 7-8 maja 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego XIX edycja konferencji „Etyka w życiu gospodarczym”.

A A A

OFERTA DLA FIRM

 • Rekrutacja pracowników, Outsourcing rekrutacji (RPO)

  Oferujemy outsourcing rekrutacji czyli przejęcie całości procesów związanych z poszukiwaniem pracowników, ich selekcją, docieraniem do najlepszych kandydatów i wyborem tych, którzy najlepiej spełniaja wymagania i oczekiwania Klienta.

   

  Mamy bardzo duże doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji, również tzw. "trudnych" - na stanowiska na które brakuje kandydatów, np. lekarzy, wyspecjalizowanych managerów czy handlowców rzadkich branż.

   

  Atuty powierzenia nam przeprowadzania porcesów rekrutacji to:

  • obniżenie kosztów rekrutacji
  • zwiększenie skuteczności rekrutacji (dobrze znamy rynek pracy, mamy własną sieć kontaktów w wielu branżach, specjalizujemy się w ocenie kompetnecji warunkujących efektywność pracy)...
 • Headhunting, Poszukiwania bezpośrednie (direct search), Executive search

  Headhunting to metoda poszukiwania pracowników na wyspecjalizowane stanowiska, która polega na bezpośrednim docieraniu do kandydatów (direct search, executive search) spełniających kryteria postawione przez firmę - wysokie kwalifikacje, duże doświadczenie, specjalistyczną wiedzę czy rzadką specjalizację. Tacy kandydaci zwykle nie poszukują pracy, więc pozyskanie ich w tradycyjny sposób jest bardzo trudne czy wręcz niemożliwe.

   

  Metodami bezpośrednimi poszukujemu nie tylko managerów i specjalistów z umiejętnościami rzadko spotykanymi na rynku ale także przedstawicieli niektórych zawodów, m.in. lekarzy...

 • Badanie kompetencji kierowniczych w służbie cywilnej

  Przeprowadzamy badania KOMPETENCJI KIEROWNICZYCH dla kandydatów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej w oparciu o:

  • art.15 ust.9 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej (Dz.U. Nr 227, poz.1505, z późn. zm.),
  • Zarządzenie Nr 3 Szefa Służby Cywilnej z dnia 30 maja 2012 r. w sprawie standardów zarządzania zasobami ludzkimi w służbie cywilnej.

   

  Celem diagozy kompetencji kierowniczych jest stwierdzenie, czy kandydaci na stanowisko dyrektora (lub inne związane z zarządzaniem zespołem czy koordynowanie prac zespołu) dysponują zasobami i strategiami umożliwiającymi im pełnienie funkcji kierowniczych, w tym skuteczne...

 • Badanie potencjału psychologicznego pracowników

  Celem badania potencjału psychologicznego pracowników jest zazwyczaj dostarczenie zarządowi firmy wspracia dla decyzji kadrowych dotyczących przesunięć pracowników na stanowiskach oraz rozwoju pracowników - zarówno jeśli chodzi o ścieżki karier (powierzenie pracownikowi roli team lidera, funkcji kierowniczych, awanse, itp.) jak i w perspektywie bardziej krótkoterminowych planów szkoleniowych (szkolenia merytoryczne, szkolenia i treningi dotyczące umiejętności miękkich, coaching, itp.)....


 • Assessment Centre / Development Centre (AC/DC)

  Assessment Center / Development Center (Ośrodek oceny / rozwoju) to uznawana za obiektywną i bardzo skuteczną metoda oceny kompetencji kandydatów do pracy i pracowników (ścieżki rozwoju, awanse, przesunięcia).

   

  Swoją skuteczność zawdzięcza zastosowaniu technik symulacyjnych, które pozwalają na weryfikację wiedzy, postaw, predyspozycji oraz umiejętności praktycznych i sprawdzenie kompetencji kandydatów/ pracowników w sytuacjach zbliżonych do realnych...

 • Testy, kwestionariusze i inwentarze psychologiczne

  Testy psychologiczne są specjalistycznymi narzędziami diagnostycznymi, które w procesach rekrutacji i selekcji mogą i powinny pełnić ważną rolę. Zwiększają obiektywność selekcji kandydatów, która nie powinna opierać się jedynie na intuicyjnej ocenie kandydata i wrażeniu, jakie zdoła on wywrzeć na pracodawcy podczas rozmowy w sprawie pracy...

 • Rozmowy kwalifikacyjne

  Celem rozmów kwalifikacyjnych jest weryfikacja kwalifikacji kandydatów oraz diagnoza predyspozycji kandydatów do pracy na określonym stanowisku.

  Ze względu na ryzyko wystąpienia błędów poznawczych oraz tendencję kandydatów do przedstawiania siebie i swoich dokonań w pozytywnym świetle, rozmowa kwalifikacyjna powinna być prowadzona przez odpowiednio przeszkolonych, doświadczonych specjalistów, którzy...

 • Testy uczciwości

  "Testy uczciwości" to kwestionariusze, które służą do oceny rzetelności oraz etyki zawodowej kandydatów do pracy i mogą być istotnym elementem zarządzania ryzykiem związanym z czynnikiem ludzkim w organizacji.

   

  Ich wyniki pozwalają na ocenę zagrożeń dotyczących m.in. nieprawdomówności, braku troski o mienie firmy, niecierpliwości i agresji wobec klientów, przystawania na propozycje łapówkarskie...

 • Małe programy outplacementowe, Outplacement indywidualny

  Są szybkim i ekonomicznym rozwiązaniem dla firm, które zwalniając pracowników chcą, aby rozstanie przebiegało bez wrogości, w możliwie przyjaznej atmosferze, którą złagodzi gest zapewnienia pracownikowi ukierunkowania w konstruktywnym myśleniu o własnej przyszłości, dostępu do profesjonalnej diagnozy silnych stron oraz obszarów rozwoju, pomocy w przygotowaniu skutecznych dokumentów aplikacyjnych oraz możliwości oswojenia się z sytuacją rozmów w sprawie pracy...

 • Szkolenia

  Szkolenia i treningi psychologiczne w których się specjalizujemy:

   

  • organizacja procesu rekrutacji, techniki rekrutacji, udzielanie pracownikom informacji zwrotnych, zwalnianie pracowników (dla pracowników działów kadr, HR, rekruterów, doradców zawodowych, doradców kariery)
  • budowanie kompetencji społecznych (asertywność, kierowanie innymi, sytuacje występowania na forum grupy, trudne sytuacje interpersonalne)
  • kłamstwo i oszustwo w życiu prywatnym i biznesie
  • aktywizacja zawodowa: cele zawodowe, budowanie motywacji do poszukiwania pracy, sposoby i źródła pozyskiwania ofert pracy, przygotowanie skutecznych dokumentów aplikacyjnych (CV i LM), przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, itp.

   

  Szkolenia zamknięte (in company) przeprowadzane są na zamówienie i każdorazowo dopasowywane do potrzeb i wymagań naszych Klientów.

 • Psychotechnika - badania kierowców, operatorów maszyn i badania na broń

  W pracowni psychologicznej zlokalizowanej w Warszawie, na Ochocie , w Centrum Medycznym "PRZY PARKU" wykonujemy PEŁNY ZAKRES badań psychologicznych: badania z psychologii transportumedycyny pracy a także badania tzw. na broń.

   

  Kontakt:

  Centrum Medyczne "PRZY PARKU", Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18

  tel. 22 658 20 00, 690 658 656

 • Cennik badań psychologicznych

  Często pytacie Państwo o ceny rekrutacyjnych badań psychologicznych. Możemy zapewnić, że są to najniższe ceny na rynku profesjonalnych usług dla biznesu.

   

  Kształtują się w nastepujący sposób:...