Wypowiedzi Klientów

(...) Badania rekrutacyjne w pełni spełniły nasze oczekiwania.

NASK Dyżurnet.pl

 

(...) Polecamy firmę "Psychodiagnostyka" jako kompetentnego i solidnego wykonawcę badań psychologicznych kandydatów na pracowników.

Mitsubishi Motors

 

(...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

Babka Medica

 

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Newsletter
Po wpisaniu adresu będziesz powiadamiany o nowościach.
Aktualności
 • 2016-05-04 14:06

  Raport firmy MBC Smart: REKRUTACJA I RYNEK PRACY 2016. Na co warto zwrócić uwagę w tym roku?

  Niniejszy raport ma za zadanie pokazać prognozę sytuacji na rynku pracy w 2016 roku...

 • 2016-04-18 08:39

  Między bezpieczeństwem a wolnością

  W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbędzie się organizowana przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW konferencja pt. Między bezpieczeństwem a wolnością. Profilaktyka społeczna jako zadanie polityk publicznych...

 • 2015-09-02 09:06

  Interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”

  W dniach 24-25 września 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”.

 • 2015-04-08 09:43

  XIX Międzynarodowa Konferencja. Etyka w życiu gospodarczym.

  W dniach 7-8 maja 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego XIX edycja konferencji „Etyka w życiu gospodarczym”.

 • 2015-03-05 07:57

  Badania w Warszawie na Mokotowie!

  W związku z wieloma zapytaniami o możliwość wykonania INDYWIDUALNEGO BADANIA PSYCHOLOGICZNEGO otworzyliśmy możliwość profesjonalnej psychodiagnostyki dla osób prywatnych.

   

  Nasz gabinet znajduje się w Warszawie na Mokotowie. Zapraszamy na badania!

  szczegóły >>>

 • 2014-11-16 17:43

  Cwaniaczek na stanowisku

  W listopadowym numerze Wprost znajdziecie Państwo nasz komentarz do tekstu o nieuczciwych zachowaniach pracowników.

 • 2014-11-06 10:57

  Nowy test do badania kandydatów - BIP

  W naszej ofercie pojawił się nowy test psychologiczny - Bochumski Inwentarz Osobowościowych Wyznaczników Pracy. Jest to nowe narzędzie do pomiaru wymiarów osobowości ważnych z punktu widzenia efektywnego funkcjonowania zawodowego na różnych stanowiskach pracy. Opis kandydata w tym teście zebrany jest w cztery obszary: Orientacja Zawodowa, Kompetencje Społeczne, Zachowania Zawodowe i Natura Psychologiczna.

A A A

Badanie predyspozycji zawodowych

2009-10-09 11:46

Do bazy wykorzystywanych przez nas narzędzi diagnostycznych wprowadzamy test "Psychologicznych Predyspozycji Profesjonalnych" - metodę opracowaną przez Instytut Promocji Kadr, jedną z najstarszych i największych polskich firm doradztwa personalnego.

 

Metoda ta jest wykorzytywana przez IPK w codziennej praktyce rekrutacyjnej od ponad 10 lat.

 

Test "3P" skonstruowany przez psychologa dra M. Suchara przy współpracy z pracownikami naukowymi Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, umożliwia badanie pięciu wymiarów zachowań zawodowych:

 • Dynamizmu (przedsiębiorczość, aktywność, energia, entuzjazm)
 • Uporządkowania (zdyscyplinowanie, dokładność, przywiązanie do norm, zasad i procedur)
 • Samodzielności (niezależność, odpowiedzialność, zaradność)
 • Nastawienia na kontakty (zainteresowanie innymi, życzliwość, umiejętności interpersonalne)
 • Przywództwa (skłonność do pełnienia ról pierwszoplanowych i kierowniczych, umiejętność wywierania wpływu, umiejętność kontrolowania i organizowania działań grupowych).