Wypowiedzi Klientów

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Badania Ostrów Mazowiecka

Kierowców, operatorów a także osoby ubiegające się o pozwolenie na broń i posługujące się bronią zapraszamy na badania psychotechniczne do Ostrowi Mazowieckiej:

 

Pracownia Psychologiczna "Psychodiagnostyka"

ul. Żurawia 18

Zapisy: tel. 503 657 456

 

+więcej

Aktualności
 • 2014-07-15 13:43

  Ciekawy artykuł o złodziejach samochodów

  Czy złodzieje aut mają opory moralne? Nie. Przestępcy w swoim mniemaniu nie krzywdzą ludzi. Kradną coś, "co na pewno jest ubezpieczone, więc jeśli ktoś straci wóz, to kupi sobie drugi".

 • 2013-12-01 10:00

  Wesołych Świąt!

  Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy

   

  Zespół Psychodiagnostyki

 • 2012-10-21 09:42

  Pracownia Psychologiczna w Ostrowi Mazowieckiej

  Już od 1 grudnia zapraszamy do nowej pracowni psychologicznej w Ostrowi Mazowieckiej.

   

  W pracowni będziemy wykonywać usługi w zakresie diagnostyki psychologicznej, m.in. kandydatów na kierowców, kierowców zawodowych, osób kierujących samochodami służbowymi i operatorów koparek, wózków widłowych a także osób pracujących na wysokości.

 • 2012-06-28 14:43

  Nowa usługa!

  We współpracy z firmą Aisys oferujemy projektowanie, wdrażanie oraz obsługę kompleksowych systemów zarządzania ryzykiem szkodliwych dla firm zachowań pracowników w małych i średnich firmach.

 • 2012-05-14 09:32

  Kandydaci kłamią w CV

  Niedawno media obiegła informacja, że Scott Thompson, szef Yahoo! może stracić swoją posadę, bo minął się z prawdą w życiorysie. Chodzi o wykształcenie - Thompson deklarował, że posiada tytuł licencjata z informatyki, w rzeczywistości jednak ukończył rachunkowość.

A A A

Badanie predyspozycji zawodowych

2009-10-09 11:46

Do bazy wykorzystywanych przez nas narzędzi diagnostycznych wprowadzamy test "Psychologicznych Predyspozycji Profesjonalnych" - metodę opracowaną przez Instytut Promocji Kadr, jedną z najstarszych i największych polskich firm doradztwa personalnego.

 

Metoda ta jest wykorzytywana przez IPK w codziennej praktyce rekrutacyjnej od ponad 10 lat.

 

Test "3P" skonstruowany przez psychologa dra M. Suchara przy współpracy z pracownikami naukowymi Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, umożliwia badanie pięciu wymiarów zachowań zawodowych:

 • Dynamizmu (przedsiębiorczość, aktywność, energia, entuzjazm)
 • Uporządkowania (zdyscyplinowanie, dokładność, przywiązanie do norm, zasad i procedur)
 • Samodzielności (niezależność, odpowiedzialność, zaradność)
 • Nastawienia na kontakty (zainteresowanie innymi, życzliwość, umiejętności interpersonalne)
 • Przywództwa (skłonność do pełnienia ról pierwszoplanowych i kierowniczych, umiejętność wywierania wpływu, umiejętność kontrolowania i organizowania działań grupowych).