Wypowiedzi Klientów

(...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

Babka Medica

 

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Aktualności
 • 2015-03-05 07:57

  Badania w Warszawie na Mokotowie!

  W związku z wieloma zapytaniami o możliwość wykonania INDYWIDUALNEGO BADANIA PSYCHOLOGICZNEGO otworzyliśmy możliwość profesjonalnej psychodiagnostyki dla osób prywatnych.

   

  Nasz gabinet znajduje się w Warszawie na Mokotowie. Zapraszamy na badania!

  szczegóły >>>

 • 2014-11-16 17:43

  Cwaniaczek na stanowisku

  W listopadowym numerze Wprost znajdziecie Państwo nasz komentarz do tekstu o nieuczciwych zachowaniach pracowników.

 • 2014-11-06 10:57

  Nowy test do badania kandydatów - BIP

  W naszej ofercie pojawił się nowy test psychologiczny - Bochumski Inwentarz Osobowościowych Wyznaczników Pracy. Jest to nowe narzędzie do pomiaru wymiarów osobowości ważnych z punktu widzenia efektywnego funkcjonowania zawodowego na różnych stanowiskach. Opis kandydata w tym teście zebrany jest w cztery obszary: Orientacja Zawodowa, Kompetencje Społeczne, Zachowania Zawodowe i Natura Psychologiczna.

 • 2014-07-15 13:43

  Ciekawy artykuł o złodziejach samochodów

  Czy złodzieje aut mają opory moralne? Nie. Przestępcy w swoim mniemaniu nie krzywdzą ludzi. Kradną coś, "co na pewno jest ubezpieczone, więc jeśli ktoś straci wóz, to kupi sobie drugi".

 • 2013-12-01 10:00

  Wesołych Świąt!

  Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy

   

  Zespół Psychodiagnostyki

A A A

Badanie predyspozycji zawodowych

2009-10-09 11:46

Do bazy wykorzystywanych przez nas narzędzi diagnostycznych wprowadzamy test "Psychologicznych Predyspozycji Profesjonalnych" - metodę opracowaną przez Instytut Promocji Kadr, jedną z najstarszych i największych polskich firm doradztwa personalnego.

 

Metoda ta jest wykorzytywana przez IPK w codziennej praktyce rekrutacyjnej od ponad 10 lat.

 

Test "3P" skonstruowany przez psychologa dra M. Suchara przy współpracy z pracownikami naukowymi Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, umożliwia badanie pięciu wymiarów zachowań zawodowych:

 • Dynamizmu (przedsiębiorczość, aktywność, energia, entuzjazm)
 • Uporządkowania (zdyscyplinowanie, dokładność, przywiązanie do norm, zasad i procedur)
 • Samodzielności (niezależność, odpowiedzialność, zaradność)
 • Nastawienia na kontakty (zainteresowanie innymi, życzliwość, umiejętności interpersonalne)
 • Przywództwa (skłonność do pełnienia ról pierwszoplanowych i kierowniczych, umiejętność wywierania wpływu, umiejętność kontrolowania i organizowania działań grupowych).